FAQ wyjazdy zagraniczne

FAQ - wyjazdy zagraniczne

 • Wymagane dokumenty

  Wszystko zależy od miejsca, do którego chcesz z nami się wybrać. Podstawowe dokumenty to paszport lub dowód osobisty. Dla pełnego bezpieczeństwa dokument tożsamości musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wyjazdu z kraju docelowego, tj. od daty zakończenia wypadu.

   

  W przypadku paszportu koniecznie muszą być wolne minimum 2 kartki/4 strony. Niektóre państwa wymagają nieco więcej w tym zakresie. Dowiesz się o tym w trakcie procesu rezerwacji. 

   

  Część programów realizujemy w miejscach, które wymagają wiz i specjalnych pozwoleń. Proces wizowania i uzyskania pozwoleń bierzemy na siebie. Po Twojej stronie będzie tylko odpowiednie przygotowanie wszystkich dokumentów, wypełnienie formularzy i dostarczenie zdjęć, resztą zajmujemy się my. Musisz tylko pamiętać, żeby trzymać się sztywno wyznaczonych przez nas terminów. Nieterminowe dostarczenie dokumentów może spowodować opóźnienie w otrzymaniu wizy, a to może mieć wpływ na realizację wyjazdu. 

   

Zadzwoń Napisz
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X