Incentive WSPÓLNA PRZYGODA POZA STREFĄ BIUROWEGO KOMFORTU

Wycieczki dla firm

Są różne sposoby nagradzania pracowników i motywowania ich do osiągania celów. Dobrze zorganizowane wycieczki dla firm to recepta na dobrą zabawę, ale przede wszystkim na uwolnienie potencjału zespołu, budowanie więzi i relacji oraz zapomnienie o niesnaskach, które zdarzają się w każdej firmie. W Peak Ride organizujemy unikalne wyjazdy integracyjne dla firm, które na długo zostaną w pamięci pracowników. Aktywny wypoczynek z nutką adrenaliny w tle, w otoczeniu kojącej stres natury, zmotywuje Twój zespół do sięgania po sukcesy oraz utrwali relacje, które przełożą się na lepszą codzienną współpracę. ”Incentive Ride” pozwoli odkryć słabe i mocne strony każdego teamu oraz uwolnić nieodkryty dotąd potencjał pracowników. To także doskonały sposób na wzmocnienie pozytywnego wizerunku firmy wśród pracowników i klientów. Jeden wyjazd to nie tylko wielkie emocje ale przede wszystkim mnóstwo korzyści.

Kontakt

Incentive Ride

SZUKASZ IDEALNEJ FORMY INTEGRACJI DLA TWOICH PRACOWNIKÓW?

Czym właściwie jest Incentive Ride?

Swoista hybryda osiągania wspólnych celów, pobudzania motywacji i uwalniania potencjału uczestników z niezapomnianą przygodą i szczyptą adrenaliny w tle. Nasze wycieczki dla firm "Incentive Ride" to unikalny, nieszablonowy, a przede wszystkim sprawdzony przepis na budowanie więzi i motywację wśród pracowników czy partnerów biznesowych. Organizowane przez nas niepowtarzalne wycieczki rowerowe, firmowe wyjazdy górskie i inne mają na celu uwolnienie potencjału uczestników poprzez wspólne wyrwanie ich ze strefy biurowego komfortu. To stawianie zespołowi kolejnych wyzwań i intensywne doświadczenia w bliskim kontakcie z naturą, a przy tym ćwiczenie koncentracji, silne wytężenie zmysłów i wzajemne odkrycie swoich mocnych i słabych stron.

Dlaczego Incentive Ride?

Dlaczego Incentive Ride?

  • motywuje team do osiągania ambitnych celów;
  • buduje zaufanie i trwalsze relacje w grupie; 
  • usprawnia współpracę i funkcjonowanie zespołu;
  • utrwala relacje pomiędzy firmą a kontrahentami i partnerami biznesowymi;
  • ukazuje funkcjonowanie grupy po przekroczeniu strefy komfortu;
  • pomaga płynnie wdrożyć nowych pracowników;
  • buduje korzystny wizerunek organizacji.

Dlaczego warto postawić na wyjazd dla firmy z PEAK RIDE?

Dlaczego warto postawić na wycieczki firmowe z PEAK RIDE?

Organizacja wyjazdu incentive, który przyniesie pożądane efekty, to nie bułka z masłem. Jasne, możesz wykupić wycieczkę i wysłać najlepszy team lub kontrahentów na kolorowe drinki pod najpiękniejsze palmy świata, ale prawdopodobnie oprócz opalenizny wycieczki firmowe w takiej formie nie przyniosą zespołowi wymiernego zysku. Wiemy, jak zorganizować firmowe wyjazdy motywacyjne, które przy okazji dobrej zabawy pomogą również osiągać określone cele biznesowe. Jako biuro turystyki aktywnej od lat zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów motywacyjnych. Organizujemy podróże rowerowe , firmowe wyjazdy górskie i inne unikatowe wycieczki z nutką adrenaliny. Chętnie pomożemy dopasować odpowiedni program do określonych potrzeb i wspólnie stworzymy ofertę szytą na miarę niczym garnitur z najlepszej pracowni na Bond Street.

Jak wygląda organizacja wyjazdu z PEAK RIDE?

Jak wygląda organizacja wycieczki firmowej z PEAK RIDE?

Wystarczy, że w dowolnej formie przekażesz nam podstawowe informacje o tym, gdzie, kiedy i na jak długo chcesz zorganizować wyjazd i krótko opiszesz grupę - a my zrobimy resztę za Ciebie.

Jeśli chcesz, możesz również krótko napomknąć nam o tym, jakie cele ma realizować wyjazd. Dalej możesz wrócić do swoich obowiązków i zostawić pełną organizację eventu w naszych rękach. Zbadamy potrzeby Twojej firmy, określimy cele i możliwości, a następnie wspólnie przygotujemy program w pełni odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Przed nami jeszcze tylko omówienie draftu programu i wprowadzenie ewentualnych korekt, a dalej tylko mnóstwo frajdy i wspólne działania w terenie. Zapraszamy!
 

Zadzwoń Napisz
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X