Proces rezerwacji co i jak?

Proces rezerwacji

Jeżeli znalazłeś na naszej stronie program, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania i jest przy nim podana data wyjazdu, proces rezerwacj jest prosty i intuicyjny. Wybierasz termin, podajesz nam kilka niezbędnych informacji o sobie, płacisz przelewem lub kartą i na Twoją skrzynkę mailową spada potwierdzenie. Z odpowiednim wyprzedzeniem dostaniesz kolejny zestaw informacji m. in. godzinę wyjazdu i miejsce zbiórki. Kolejny krok to wyjazd pełen wrażeń i świetnej zabawy z Peak Ride.

 

Natomiast jeżeli na stronie nie ma programu który Ci odpowiada, chciałbyś wprowadzić modyfikacje lub w ogóle stworzyć plan dopasowany do Twoich/Waszych potrzeb, to proces rezerwacji wygląda następująco:

1. Kontakt

Możesz spróbować nadać morsa, podesłać fax, napisać wiadomość kredą na chodniku przed biurem, ale najlepiej będzie jak zadzwonisz, napiszesz maila lub skontaktujesz się, używając formularza na naszej odjazdowej stronie.

2. Rozmowa z przedstawicielem Peak Ride

Opowiadasz nam, czego oczekujesz, gdzie i kiedy chciałbyś jechać, co wykluczasz. My uprzejmie kiwamy głową i w jak najkrótszym terminie przechodzimy do punktu numer 3.

3. Oferta

Dostajesz wstępny plan wyjazdu i wstępną wycenę. Rozmawiamy dalej, nanosimy poprawki i ustalamy wersję ostateczną ze wszystkimi szczegółami. Klient musi być zadowolony.

4. Formalności

Podpisujemy umowę, wpłacasz zaliczkę. Wszystko zgodnie z Warunkami Uczestnictwa i zgodnie z Ustawą o Usługach Turystycznych.

5. Przed wyjazdem

Z odpowiednim wyprzedzeniem dostajesz komplet informacji o Twoim spersonalizowanym wyjeździe – namiar na przewodnika, dokładny plan, adresy hoteli, bilety i vouchery. Zakres tych materiałów będziesz znał już na etapie oferty. Przy wyjazdach trwających więcej niż 1 dzień każdy z uczestników otrzyma dostęp do innowacyjnej aplikacji – elektronicznego portfela podróżnego.

6. W trasie

Podczas podróży jesteś pod opieką przedstawiciela Peak Ride, naszego biura w Krakowie i naszych lokalnych partnerów. Nigdy nie zostaniesz sam.

Zadzwoń Napisz
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X