Stwórz przygodę

Stwórz przygodę

Reguły w tej sekcji są absurdalnie proste: Twój wyjazd - Twoje zasady.

Zapoznaj się z poniższą infografiką i dowiedz się, jak stworzyć własną wyprawę marzeń.

 • krok 1

  Napisz do nas
  Zawsze chodzisz swoimi ścieżkami i masz własny pomysł na przygodę? Napisz do nas. Wszystkie wyjazdy, które oferujemy, są organizowane w miejscach sprawdzonych przez nas osobiście. Nie ma mowy o przypadkowych programach i trasach.
 • krok 2

  POGADAJMY O TWOICH PLANACH
  Bazą do wspólnych ustaleń jest materiał na naszej stronie. Powiedz nam, które elementy są dla Ciebie atrakcyjne, co chciałbyś zmienić, co wykluczyć, a co dodać. Powiedz, co lubisz, a czego nie akceptujesz. Wykorzystując nasze doświadczenie, przygotujemy niepowtarzalny program. Z naszej perspektywy nie ma rzeczy organizacyjnie niemożliwych.
 • krok 3

  SPRAWDŹ NASZĄ PROPOZYCJĘ
  Jeżeli nasza propozycja spotka się z Twoją akceptacją, dopełniamy formalności, a Ty skreślasz dni w kalendarzu i kompletujesz nowe fanty na wypad.
 • krok 4

  ZAAKCEPTUJ I RUSZAJ
  Z odpowiednim wyprzedzeniem dostajesz dostęp do wyjątkowej aplikacji - elektronicznego portfela podróży, w którym znajdziesz wszystkie dokumenty i unikalne informacje związane z wyjazdem. Naturalnie cała nasza ekipa będzie do Twojej dyspozycji przed, w trakcie i po wyjeździe. Czas ruszać!
Zadzwoń Napisz
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X