Wypożycz Bagażniki i Boxy

Bagażniki i Boxy

Masz własny pomysł na wycieczkę, ale nie masz jak spakować sprzętu?

Masz własny pomysł na wycieczkę, ale nie masz jak spakować sprzętu? Wypożyczalnia bagażników dachowych i boxów dachowych, prowadzona przez Biuro Turystyki Rowerowej Peak Ride, to gwarancja wysokiej jakości sprzętu umożliwiającego zorganizowanie każdej wyprawy. Nie musisz martwić się o to, w jaki sposób przetransportujesz rower czy inny bagaż - my załatwimy to za Ciebie! Wypożyczalnia bagażników i boxów samochodowych to gwarancja udanej podróży; a jeśli marzy Ci się spanie na dachu samochodu, wypożyczysz u nas także namiot dachowy. Sprawdź ofertę wypożyczalni Peak Ride i spełniaj swoje marzenia bez ograniczeń!

Wynajem bagażników i boxów samochodowych - skompletuj sprzęt na wyprawę

W naszej wypożyczalni znajdziesz cały, niezbędny sprzęt do zrealizowania własnej wyprawy. Oferujemy do Twojej dyspozycji:

  • platformy do przewożenia rowerów,
  • bagażniki dachowe,
  • boxy samochodowe,
  • profesjonalne przyczepy rowerowe,
  • platformy do przewożenia rowerów,
  • namioty dachowe.

W Peak Ride wypożyczysz nie tylko bagażniki czy boxy dachowe, ale też zaopatrzysz się w pozostały sprzęt niezbędny na rowerową wyprawę. Nasza wypożyczalnia e-bike poleca niezawodne rowery elektryczne, a także tradycyjne rowery górskie dla dorosłych i dzieci. Oferujemy również profesjonalny serwis rowerów w Krakowie. Wybierając Peak Ride, zyskasz najwyższej jakości sprzęt i fachowe porady - z nami każda wyprawa będzie zorganizowana na najwyższym poziomie!

Zadzwoń Napisz
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X